Masáže    

Klasická Masáž

je založená na systéme masážnych hmatov a ťahov , vďaka ktorým sa uvoľňuje masírovanie svalstvo. Pri masáži sa rozšíria krvné vlásočnice a tým sa zvyšuje prekrvenie. Masáž podporuje vlastné regeneračné schopnosti tela a prináša uvoľnenie.

Relaxačná Masáž

Cieľom je po masáži docieliť úľavu od bolesti , únavy a stresu je založená na kombinácii masaži na základe stavu klienta. Masážou sa uvoľňuje masírovanie svalstvo. Masáž podporuje regeneračné schopnosti tela a prináša uvoľnenie, pôsobí celkove relaxačne.

Manuálna LymfoDrenážna Masáž

je hmatová technika, ktorá pomáha správnemu toku lymfy. Aplikuje sa pri celkovej únave, na stimuláciu imunitného systému a ošetrovanie opuchov.

Medová Masáž

pri aplikácii medu na telo sa z tela odstráňujú toxické látky. Detoxikácia tela prináša uvoľnenie ako pri klasickej masáži.

Reiki

Je stará terapeutická metóda, ktorá pomáha harmonizovať fyzické telo človeka a zároveň napĺňa nervovú sústavu dostatočným množstvom energie. Vo východných krajinách sa používa už niekoľko ticícročí.
Cieľom je celkové ozdravenie organizmu, stav kľudu, uvoľnenie a dobrý pocit zo života.

Reflexná masáž chodidiel

Pri masáži chodidiel nastáva uvoľnenie, ohybnosť a spokojnost klienta. Pri spravnpm diaskotikovani bod na nohe je spojený o orgánom v tele a da sa zistit aky problem trapi klienta.

Kameňová masáž

môže sa pracovať pokladanim teplých kamenov , masírovaním a kombinovaním masáže a kameňov.

Baňkovanie

sa používa pri klbových a svalových problémoch.

Masáž hlavy

cieľom je odbúranie dennodeného stresu, bolenia hlavy a prekrvenie vlásočníc.

Baby masáž

má význam z úhlu pohľadu a to je prínos pre samotné bábätko ako je rozvoj motoriky, zlepšenie trávenia dieťaťa, potešenie a radosť pre rodiča kde sa vytvára láskavý vzťah s dieťaťom.

Tehotenská masáž

Tehotenstvo prináša veľkú záťaž na bedrovú oblasť chrbta. Masáž pomáha uľaviť od bolesti chrbta, napätia krku, opuchnutých členkov, zlepšuje krvný obeh, znižuje stres a zlepšuje metabolizmus.

Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej

cviky pomáhajú ženám s problémom neplodnosti ak je zdravotný stav ženy dobry. Ženy cvičia najskôr pod vedením maséra a neskôr samostatne.

Korekcia pohybového aparátu

využíva sa pri nej Breussova masáž, manipulačná liečba podla Lewitta i Dornova metóda, kde sa riešia choroby, zranenia, jednostranné zaťaženia, svalové zmeny zmeny v klboch a to všetko na zlepšenie telesného stavu klienta.